Odświeżam temat
Ogólnie nie gram w gry od kilku lat. Jednak chętnie pograłbym sobie w nową Fifę. I teraz pytania:
- Czy warto kupić konsolę aby pograć głównie w jedną grę?
- Jeśli warto, to lepiej używaną czy nową?
- Kiedyś grałem w Fifę w trybie kariery chyba (grało się jednym graczem tylko) i bardzo mi się to podobało. Czy w nowej Fifie jest ten tryb?
Zaznaczam, że w temacie konsol jestem zupełnym laikiem...nigdy nie miałem, grałem może z 2 razy na konsoli, a tak głównie na PC.