Gucio25 napisał(a):

Bez jaj.
21 lat, w innych polskich klubach bronili 17-18 latkowie praktycznie bez błędów i robili różnicę, od razu będąc zauważanymi przez zagraniczne kluby. W Polsce mamy to durne przeświadczenie że do 25 roku ktoś jest młody i może popełniać błędy.
|
+1
Skrajnym przykladem np. byl Dragowski - majac 17 lat w sezonie 14/15 zostal najlepszym bramkarzem.