Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84019
Stary 01.10.2018, 17:12
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
Bez jaj.

21 lat, w innych polskich klubach bronili 17-18 latkowie praktycznie bez błędów i robili różnicę, od razu będąc zauważanymi przez zagraniczne kluby. W Polsce mamy to durne przeświadczenie że do 25 roku ktoś jest młody i może popełniać błędy.
+1

Skrajnym przykladem np. byl Dragowski - majac 17 lat w sezonie 14/15 zostal najlepszym bramkarzem.
Odpowiedz cytując