wolfy napisał(a):

Po pierwsze - nikt Buchalika nie odstrzelił. Dostał nowy kontrakt. Trudno o lepszy dowód że jest u nas szczęśliwy.
Po drugie - to że Buchalik jest lepszy od Lisa jest dyskusyjnie.
Po trzecie - stawianie na młodego zawodnika oznacza akceptację jego ew. błędów.
Po czwarte - z Koroną straciliśmy jedną bramkę, gdzie przede wszystkim zawalił Pietrzak. Z Pogonią dał się przepchnąć gdzie wg. mnie mógł być faul na bramkarzu, chociaż Lis powinien był wejść w Buksę kolanem tak żeby tamten się zesrał z bólu. Brak doświadczenia.
Skład ustala Stolarczyk, ale nie zdziwię się widząc Lisa w derbach.
|
Moj blad - bylem pewien, ze Buchalowi wygals kontrakt po czym po kilkunastu dniach sciagnieto go z powrotem.
Ja tez sie nie zdziwie, bo Stolarczyk wyraznie powiedzial, ze #1 jest Lis. Trzymam za niego kciuki.