Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84017
Stary 01.10.2018, 16:52
@Gucio25

Ilu Ty masz tych 17-18 latków którzy nie robili żadnych błędów? bez jaj, nie wybielajmy rzeczywistości.

pamiętam jakie babole robił Skorupski w Górniku a... i tak go kupiła Roma. Był zresztą 2 lata starszy od Lisa jak odszedł do Włoch

Poza tym mam prośbę. Wpisz sobie dowolne nazwisko polskiego bramkarza z frazą "fatalna interwencja" w googlach i powiedz mi kogo tam nie znajdziesz?

Lis stał się kozłem ofiarnym i z tym się zgadzam. Na Buchalika wylewano w przeszłości wiadro pomyj, a teraz błaga się go o powrót do bramki. Tymczasem to nie obsada bramki jest naszym głównym problemem, a skuteczność i gra w środku pola. No i problemy finansowe, ale o tym nie chce mi się nawet już pisać.
Odpowiedz cytując