Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84015
Stary 01.10.2018, 15:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Po trzecie - stawianie na młodego zawodnika oznacza akceptację jego ew. błędów.
Bez jaj.

21 lat, w innych polskich klubach bronili 17-18 latkowie praktycznie bez błędów i robili różnicę, od razu będąc zauważanymi przez zagraniczne kluby. W Polsce mamy to durne przeświadczenie że do 25 roku ktoś jest młody i może popełniać błędy.
Odpowiedz cytując