wolfy napisał(a):

|
Po trzecie - stawianie na młodego zawodnika oznacza akceptację jego ew. błędów.
|
Bez jaj.
21 lat, w innych polskich klubach bronili 17-18 latkowie praktycznie bez błędów i robili różnicę, od razu będąc zauważanymi przez zagraniczne kluby. W Polsce mamy to durne przeświadczenie że do 25 roku ktoś jest młody i może popełniać błędy.