Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 01.10.2018, 15:31
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
proste to jest twoje rozumowanie

myslisz ze tu chodzi o to że jak sie opoznia wyplata to nagle zawodnicy bojkotuja mecz i zaczynaja biegac o polowe mniej i strzelac specjalnie niecelnie ?


tu chodzi o obniżkę morale , Stolarowi udało sie stworzyc pake , drużyne która niesiona entuzjazmem grała powyżej swoich umiejetnosci , niestety w pewnym momencie klimat sie s.......ił i mamy efekty

podpowiedź: koiincydencja czasowa z wybiciem szamba medialnego
A ty chciałbyś pracować za darmo ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując