wolfy napisał(a):

|
Musi być kozioł ofiarny. Padło na Lisa. Większość krytyków albo meczy w ogóle nie ogląda, albo ma pamięć złotej rybki. Ja akurat Buchalika oglądam od bardzo dawna, lubię go ale wiara jaką nagle zyskało forum w jego umiejętności mnie lekko szokuje.
|
Nie koziol ofiarny, tylko zwyczajnie chlop w tej chwili jest gorszy niz Buchalik, ktorego odstrzelilismy by pozniej zaproponowac mu kontrakt - co nie oznacza, ze Lis po kilku sezonach bedzie z 5 razy lepszy niz Buchal - on juz raczej pewnego poziomu nie przeskoczy.