Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84013
Stary 01.10.2018, 14:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Musi być kozioł ofiarny. Padło na Lisa. Większość krytyków albo meczy w ogóle nie ogląda, albo ma pamięć złotej rybki. Ja akurat Buchalika oglądam od bardzo dawna, lubię go ale wiara jaką nagle zyskało forum w jego umiejętności mnie lekko szokuje.
Nie koziol ofiarny, tylko zwyczajnie chlop w tej chwili jest gorszy niz Buchalik, ktorego odstrzelilismy by pozniej zaproponowac mu kontrakt - co nie oznacza, ze Lis po kilku sezonach bedzie z 5 razy lepszy niz Buchal - on juz raczej pewnego poziomu nie przeskoczy.
Odpowiedz cytując