Ogryzek napisał(a):

Co wy chcecie od tego Lisa? Pamieta ktos jak grał Buchalik jeszcze kilka lat temu? Miał 1 udany sezon w Ruchu. W Lechi to cieszyli sie jak od nich odchodził.
Lis - przeskok o 2 poziomy - troche błedów jeszcze zobi. Ale tylko na takich mlodych cos zarobimy i sprzedamy żeby pospłacac długi. No chyba że zjawi sie ten mityczny inwestor...
|
Musi być kozioł ofiarny. Padło na Lisa. Większość krytyków albo meczy w ogóle nie ogląda, albo ma pamięć złotej rybki. Ja akurat Buchalika oglądam od bardzo dawna, lubię go ale wiara jaką nagle zyskało forum w jego umiejętności mnie lekko szokuje.