Temat
:
[X kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce, sobota 29 września, godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
69
30.09.2018, 13:43
No i stalo sie cos co bylo chyab oczywiste czyli zjazd formy. Przykry tydzien oby nie byl to poczatek gry jakiej sie spodziewalem przed sezonem.
I w Derbach Buchalik na bramce. Jedna bramka Lisa w Pogonii i wczoraj nastepna.
bódyń
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bódyń
Znajdź inne posty napisane przez bódyń