|
Nie ma co się załamywać, ale... Panie Stolarczyk, prosimy o zmiany, bo zespół ewidentnie osiadł na laurach!
Proponuję w następnym meczu:
Buchalik za Lisa
Basha wraca do składu
Pietrzak lub Sadlok ława! chłopom dobrze zrobi kubeł zimnej wody. Arsenić wraca na środek obrony.
Za Korta Halilović. Niestety Dawid ma maksymalną obniżkę formy.
Z przodu bez zmian, choć nie pogardziłbym Bartoszem za Boguskiego.
I wtedy może w derbach nie przerżniemy. Bo jak na nas parchaci siądą pressingiem to w naszym sicie w obronie będą robili co chcą. Tym bardziej że grają równie toporną piłkę jak Korona. A Probierz myślę że nas rozpracowuje od 2 miesięcy, z racji swojej obsesji.
|