Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 30.09.2018, 10:10
Arsenić w środku pola to był nasz główny problem. Brakowało Bashy na rozegraniu i to bardzo. Bez niego nasz środek pola nie istnieje.

Zoran powinien w następnym meczu wyjść w 1 składzie za Maćka Sadloka lub Wasyla, których bardzo lubię, ale Zoran jest moim zdaniem lepszy w destrukcji od nich i nie ma ciągotek do brudnej gry (głupie kartki).
Lis również powinien zasiąść na rzecz lepiej dysponowanego i pewniejszego Buchalika.
Można też się zastanowić nad wymianą Korta na Halilovica, bo ewidentnie Kortowi przestało żreć.

Generalnie to był słaby mecz do jednej bramki. A jako, że Pietrzak na spółkę z Lisem zrobili bramkę dla Korony to potem było trudno.

Niestety nie gramy już tej piłki z początku sezonu. Albo nas przeczytano (wątpię), albo po prostu zwyczajnie wpadliśmy w dołek. Do czołówki nadal strata niewielka, jest się o co bić. Wszyscy w czołówce w tej kolejce praktycznie pogubili punkty, został tylko mecz Jagi. Niech Stolar to szybko wszystko poukłada z powrotem i będzie OK.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.09.2018 o godz. 10:14.
Odpowiedz cytując