|
Ale patrząc tak obiektywnie. Jeśli chodzi o linię pomocy to mamy 3 młodych zawodników Plewka, Laskos, Śliwa którzy prawie w ogóle nie grają. Do tego jedyny skrzydłowy to Kostal. A Imaz i Boguski to jedna wielka niewiadoma w każdym spotkaniu. Dlatego nie oczekujemy że będziemy wygrać w każdym meczu skoro mamy 12-13 zawodników. Efekty mogą przyjść ale po jednym dwóch sezonach a nie po miesiącu czy dwóch.
Ostatnio edytowane przez marcin19876 : 30.09.2018 o godz. 09:59.
|