|
Błędem było pozbycie się Chorążki,i sprowadzenie Lisa.Powinni byli stawiać na Chorążkę.Trudno sobie wyobrażić,że byłby gorszy od Lisa ,a finansowo bylibyśmy o pół miliona do przodu.
Z Chorążką były ten plus,że gdyby mu nie szło,wszedłby Buchalik.Z Lisem natomiast jest ten problem,że muszą na niego stawiać żeby kiedyś odzyskać kasę.
|