Wyświetl pojedynczy post
roztropny
Member
 
Od: 01.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84005
Stary 30.09.2018, 09:20
Błędem było pozbycie się Chorążki,i sprowadzenie Lisa.Powinni byli stawiać na Chorążkę.Trudno sobie wyobrażić,że byłby gorszy od Lisa ,a finansowo bylibyśmy o pół miliona do przodu.
Z Chorążką były ten plus,że gdyby mu nie szło,wszedłby Buchalik.Z Lisem natomiast jest ten problem,że muszą na niego stawiać żeby kiedyś odzyskać kasę.
Odpowiedz cytując