Kto radośnie i ochoczo dopisywał 3 pkt przed meczem, ma instynkt gorszy od Lisa, skuteczność Imaza i jest wiekszym ślimakiem niż RB9. Korona od kilku lat ma na nas patent. Historia kołem się toczy i zgodnie z ubiegłym sezonem... po liderze równia pochyła w dół
