Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25664
Stary 28.09.2018, 18:47
On dopiero zagrał pierwszy mecz w 1 składzie CLJ. Rocznikowo to jest U17. Nie ma co pompować balonika, ale po prostu wierzę w chłopaka. Duży talent. Podobnie jak rok młodszy napastnik Olek Buksa, regularnie grający w kadrze Polski.



Pewnie i tak nie obejdzie się bez wypożyczenia do I czy II ligi, ale najważniejsze by dobrze poprowadzić chłopaków.
Odpowiedz cytując