Wyświetl pojedynczy post
JendrusNH
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 28.09.2018, 13:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Stolarczyk już to potwierdził?

No to witamy środek Arsenic Kort. Będzie ciężko.

Wg mnie Plewka jako DP nie ogarnie, bo jednak jest mu blizej do 8 i ostatnim meczem zreszta pewnie jest wypruty.
Powinien w koncu na ławce znaleźć sie natoniast Laskos bo chlopak w tym sezonie CLJ gra rewelacyjnie i moze na 15 minut dostałby szansę? Kiedy jak nie teraz?

W zasadzie juz przed sezonem bylo oczywiste że jak nas gdzieś dopadna problemy, to właśnie w środku pola.
Później przyjdzie problem z obsadą ataku..
Co do Laskosia to widziałem 4 mecze Wisły CLJ w tym sezonie i raczej bym się pod tym nie podpisał. Przede wszystkim głównie gra na stoperze ale jest wolny, ociężały i dużo lepiej od niego gra np. Szot.

Jeśli chodzi o Plewkę to raczej nie martwiłbym się o jego siły bo wydolnościowo to jest to zawodnik który ma jedne z najlepszych wyników badań tego parametru w drużynie. Potwierdził to zresztą sam Stolarczyk w którejś z wypowiedzi. Myślę, że nie zagra od pierwszych minut na DP i jeśli dostanie w przyszłości szansę w pierwszym składzie to raczej w miejsce Korta u boku Bashy.
Odpowiedz cytując