Wyświetl pojedynczy post
MackoKurko
Member
 
Od: 05.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 28.09.2018, 10:23
Jak to mówią: Korona Kielce, k....a widelce, trzeba w końcu wygrać

Raczej na 100% lukę po Bashy zapełni Arsenić, choć Plewka nie grał źle.

Wie ktoś może co z Wojo i Tiborem?
Odpowiedz cytując