Temat
:
[X kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce, sobota 29 września, godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
MackoKurko
Member
Od: 05.2018
Offline
#
23
28.09.2018, 10:23
Jak to mówią: Korona Kielce, k....a widelce, trzeba w końcu wygrać
Raczej na 100% lukę po Bashy zapełni Arsenić, choć Plewka nie grał źle.
Wie ktoś może co z Wojo i Tiborem?
MackoKurko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MackoKurko
Znajdź inne posty napisane przez MackoKurko