Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 28.09.2018, 10:11
Mnie na Lechii nie było ale bilet miałem oczywiście zakupiony - zarówno na mecz ligowy jak i pucharowy.

na Koronie też bilet zakupiłem ale nie wiem czy na 100 % dojadę.

Może to taka z tego sezonu prawidłowość - z Pogonią w zeszłym sezonie wygraliśmy 2x teraz w plecy. Z Koroną w zeszłym sezonie remis i porażka (plus wygrana w "dogrywce") więc siłą rzecz wychodzi zwycięstwo ;-)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując