Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25660
Stary 28.09.2018, 10:01
Heero napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że to najlepszy temat na tego newsa:


https://twitter.com/knuram/status/1044958402013745152


Nawet nie wiem, jak skomentować tę głupotę...
Przeciez ten faul nie byl nawet na czerwona, a oni rozwazaja jeszcze jakies dodatkowe kary. Co za ludzie...
Odpowiedz cytując