|
Kilku naszych piłkarzy zlapalo wyraźna zadyszke. Sadlok, Pietrzak, Kort, Kostal maja wyraźna obniżkę formy.
Niestety za nich nie ma alternatyw, poza Arseniciem ktory powinien w końcu wskoczyć do składu.
Oby również Halilovic sie wyłączył bo mocno obawiam się o nasz środek.
Mimo wszystko liczę na małe przełamanie i korzystny wynik.
|