Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4743
Stary 27.09.2018, 18:32
kbr napisał(a):
Ok, czy to nie zamyka wszystkich kontrowersji wokół Wisły? Misiek siedzi, więc nikt nie może mówić, że rządzi Klubem.
Dziennikarze dadzą OSTATECZNIE spokój, kiedy zniknie siłownia i sekcja TSW. Raczej się to nie stanie, a (według mnie) na pewno nie do momentu, kiedy Misiek zostanie skazany prawomocnym wyrokiem.

Ale tak całkiem szczerze - moim zdaniem temat jest już powoli wygaszany. Coraz mniej widzę tweetów czy artykułów, a wątek na forum też się zatrzymał na kilka dni.
Odpowiedz cytując