Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
Od: 02.2013
Offline
#
4741
27.09.2018, 18:24
brylant17
napisał(a):
W końcu i Boniek się poznaje na tym dzbanie:
https://twitter.com/BoniekZibii/stat...41868689674240
W pierwszej chwili dałem się nabrać
obikenobi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do obikenobi
Znajdź inne posty napisane przez obikenobi