Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9494
Stary 26.09.2018, 16:34
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Po 7 czemu nic z gruntem sie nie dzieje?
Dzieje się. Zrobili "poletka" do gry w nogę. Dla niezorientowanych. Mówimy o terenie po basenach odkrytych (teren za restauracją u Wiślaków). A co tam teraz można zrobić ? Parking (jeśli zapisy planu na to pozwalają) ?. Nie są to jakieś gigantyczne pieniądze więc teren służy celom statutowym.

W sumie stan "nowej" hali i tego niby Hotelu kwalifikuje się do jego wyburzenia (plus ewentualnie boisko treningowe za halą). Jak jeszcze postoi to wpiszą ją do rejestru zabytków (tak jak Hotel Forum czy C.racovia)

Według mnie mówimy zatem o 2 lokalizacjach.
Odpowiedz cytując