Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25651
Stary 26.09.2018, 16:20
no przecież latał po lekarzach
a to w Polsce, zaraz go oglądali klubowi lekarze Monaco. Po drodze były jeszcze Włochy (?).

Oczywiście mam nadzieje, że się szybko wyleczy
Odpowiedz cytując