|
Sadlok nie strzelił drugiego karnego w ciągu 10 dni. Być może trener powinien robić częściej zajęcia ze strzelania karnych.
Nie bardzo rozumiem, czemu tyle osób wsiadło na Czerepacha za "kamyczek". Można mieć uwagi do trenera za jakość naszych karnych.
|