Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 26.09.2018, 12:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się że Korta powinien zamienić Tibor albo Kamil, tyle że chyba nie są zdatni do gry...
Jeden chory a drugi z urazem. Stolar nie wystawi ich w sobotę, bo tutaj potrzeba w 100% zdrowych gości, którzy postawią się Koronie.
Nie wiem jak ten Plewka dzisiaj wstał z łóżka ale jeżeli da radę zagrać w sobotę to puszczałbym jego, Zorana i Korta.

Jak przegramy to przynajmniej młody zdobędzie doświadczenie i minuty do CV, co w naszym przypadku jest bardzo ważne.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując