wolfy napisał(a):

|
Wydaje mi się że Korta powinien zamienić Tibor albo Kamil, tyle że chyba nie są zdatni do gry...
|
Jeden chory a drugi z urazem. Stolar nie wystawi ich w sobotę, bo tutaj potrzeba w 100% zdrowych gości, którzy postawią się Koronie.
Nie wiem jak ten Plewka dzisiaj wstał z łóżka ale jeżeli da radę zagrać w sobotę to puszczałbym jego, Zorana i Korta.
Jak przegramy to przynajmniej młody zdobędzie doświadczenie i minuty do CV, co w naszym przypadku jest bardzo ważne.