Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 26.09.2018, 12:00
Tyle że wielu trenerów tak robi i to żadna prowizorka. Nie mamy kogoś o kim wiadomo że pakuje 9/10 karnych jak kiedyś Cleber, kogo by nie wybrał to byłaby loteria.

Każdemu jest przykro ale to nie powód żeby nakręcać histerię i bredzić o bombie Jadczaka po dobrym meczu z wiceliderem przegranym w karnych. Widzę że uwierzyłeś że wróciły czasy Cupiała i będzie dominacja w lidze - nie będzie. Gramy tym co mamy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując