|
Wedlug mnie spotkanie było na mizernym poziomie i nie ze względu na małą liczbę bramek.
Jak polscy piłkarze nauczą się gry jak mężczyźni a nie jak cipy, że będą się przewracać i jęczeć z byle powodu to poziom będzie lepszy.
Sędzia się do tego poziomu dostosował.
Finalnie mam jednak jedną uwagę / pytanie.
Dla jakiego powodu do 5-tki strzelających ładujemy obrońcę, który nie strzela kolejnego karnego?
Nie lepiej było dać strzelać Boguskiemu, który był na boisku?
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
|