|
Dobry mecz, szkoda czerwonej kartki(według mnie kartka nie zasłużona) bo w drugiej połowie złapaliśmy wiatr w żagle. Zastanawia mnie też żółta dla Alomerovicia, czy tam nie powinna być czerwona za nadmierną agresje(wiem, ze przepisy teraz nie karze się dwa razy ale mimo wszytko), no i sedzie chyba w tym meczu do momentu czerwonej dla Ondraska zapomniał, że ma kartki przy sobie.
Sadlok, gość a coś go trapi(wypłaty, kilobe itp it) już kolejny mecz kiedy jest cieniem samego siebie, każdą akcje spowalnia, praktycznie każde podanie do przodu niecelne no i jeszcze ten karny zmarnowane do którego się sam zgłosił....
na plus gra Zorana, według mnie mimo że nie grał to jest w lepszej dyspozycji niż Sadlok i bardzo duże brawa dla Buchalika bo mecz mu wyszedł bardzo dobry, gdyby jeszcze tego karnego wyciągnął....
|