PvD napisał(a):

Wiesz co, przypominasz mi stylem pewnego forumowicza. Też pojawił się znikąd i też walił w klub jak leci, a potem wyszło kim ów forumowicz jest.
A co do teorii spiskowej też była dość znaczna grupa, która tak mówiła gdy Niemcy chcieli się dobrać do naszego klubu.
Ps. Nie ty czasami na spotkaniu z Sarapata u Wiślaków prawie robiłeś jej wykład z marketingu?
|
Nie, nie byłem na tych spotkaniach.
Moment moment - nie odwracaj kota ogonem.
Przede wszystkim, pisałem o tym, że tych terenów TS nie może od tak sprzedać, a ludzie na tej podstawie szukają terorii spiskowych. W jaki sposób tu klub atakuje?