MB1906 napisał(a):

Dlaczego te grunty stoją? Warunki użytkownania/zabudowy stanowia jakis problem?
Jesli sa atrakcyjne, ze warto prowadzic o nie wojne medialna, wybrac inwestora(powinien sie sam zgłosić) i zamknac sprawe.
|
Tez sie nad tym caly czas zastanawiam. Tyle w mediach trabi sie o wartosciowych gruntach na terenach Wisly, a stoja one nieuzywazne do dzis dzien
