Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
 
Od: 04.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9473
Stary 25.09.2018, 17:06
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego te grunty stoją? Warunki użytkownania/zabudowy stanowia jakis problem?
Jesli sa atrakcyjne, ze warto prowadzic o nie wojne medialna, wybrac inwestora(powinien sie sam zgłosić) i zamknac sprawe.
Tez sie nad tym caly czas zastanawiam. Tyle w mediach trabi sie o wartosciowych gruntach na terenach Wisly, a stoja one nieuzywazne do dzis dzien
Odpowiedz cytując