|
Gruntów absolutnie nie ruszać.Znając nasze mądre głowy z TS,to jeszcze ktoś ich zrobi w balona.Da im do podpisania jakąś trefną umowę z dziwnymi zapisami,ktoś czegoś nie doczyta,lub zinterpretuje błędnie,a my będziemy utopieni tracąc majątek..Skoro z kontraktami piłkarzy,trenerów ,mieli tyle wpadek,to co dopiero będzie z gruntami.To nie jest dobry czas na ruszanie gruntów.
|