|
Ale nie musisz za nic przepraszać, a w szczególności za wyrażanie własnego zdania - to że ono jest sprzeczne z rzeczywistością to Twoja sprawa....
Komentatorzy kilka razy w meczu z Pogonią mówili o niecelnych zagraniach Lisa, ale gry nogami w przypadku zagrania, gdzie pozostaje Lisowi jedynie wypieprzyć piłkę gdziekolwiek - a na takie miny wrzucali w tym meczu Lisa wszyscy obrońcy nie należ oceniać in minus...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|