Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 25.09.2018, 15:32
Powiem tak - czy odpadniemy w I rundzie z Lechią Gdańsk czy w 1/4 finału z Miedzią Legnica - niczego nie zyskamy na PP. Jak awansujemy to dobrze, jak odpadniemy nie ma co płakać (Lechia to jednak aktualnie wicelider tabeli) byleby chłopaki zagrali dobry mecz i pokazali chęć gry......

Wątpię by Stolarczyk cokolwiek odpuszczał, ale przegrana po dobrej grze będzie do przełknięcia - dla nas celem jest liga i spokojne się w niej utrzymanie i jak najwyższa pozycja w tabeli - tam są konkretne pieniądze....
Nie rozumiem, dlaczego rozstawiane są 4 a nie 8 drużyn - przecież my drugi rok z rzędu w I rundzie PP losujemy przeciwnika z ekstraklasy (Wisła Płock i Lechia Gdańsk)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując