Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 25.09.2018, 15:14
Ok, przepraszam za wyrażenie własnego zdania, które tak różni się od ogólnie przyjętego tutaj trendu. Lis to zajebisty talent, już do tej pory to pokazał. Można o nim pisać dobrze, albo wcale. Bo inaczej chłopak przejmie się krytyką i zacznie słabo grać
Odpowiedz cytując