Ok, przepraszam za wyrażenie
własnego zdania, które tak różni się od ogólnie przyjętego tutaj trendu. Lis to zajebisty talent, już do tej pory to pokazał. Można o nim pisać dobrze, albo wcale. Bo inaczej chłopak przejmie się krytyką i zacznie słabo grać
