Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 25.09.2018, 12:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No akurat Lis to jeden z najlepiej grających nogami bramkarzy jakich mieliśmy w ostatnich latach, więc mocno się kbr wygłupiłeś.
Popełnia inne błędy, wynikające m.in. z braku doświadczenia, ale grać nogami umie.
Też odniosłem wrażenie, że nogami ma szansę grać na prawdę dobrze. Co prawda z Lechią miał trochę tych piłek niecelnych, ale przede wszystkim widać, że nie boi się grać w piłkę i nie trzeba się bać jak ktoś do niego podaje. Z czasem i celność się zapewne polepszy, a asystę już prawie ma.
Odpowiedz cytując