Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9463
Stary 25.09.2018, 11:49
To sa ludzie - pisze o Jadczakopodobnych - ktorzy fotografuja umierajaca dziewczynke po ciosie siekiera przez szalenca i wrzucaja to na pierwsza strone gazety. "zeby informowac".
Maja misje. Chca byc slawni, doceniani (przez im podobnych), klepani po ramionach. Chca odbierac nagrody i byc powazni.

Ten temat - chuliganow - to kura znoszaca zlote jaja dla mediow. Studnia bez dna.
A jesli by faktycznie sie udalo uwalic Wisle? Alleluje. To by tylko potwierdzilo ich teze, ze w Wisle byli (sa ?) bandyci. "Zrobilismy szum i prosze!". Gotowa historia juz czeka gdzies napisana brudno.

Obojetne co Wisla teraz zrobi bedzie w nia walone jak w beben. Kolejna teza zawsze sie znajdzie,
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując