|
To sa ludzie - pisze o Jadczakopodobnych - ktorzy fotografuja umierajaca dziewczynke po ciosie siekiera przez szalenca i wrzucaja to na pierwsza strone gazety. "zeby informowac".
Maja misje. Chca byc slawni, doceniani (przez im podobnych), klepani po ramionach. Chca odbierac nagrody i byc powazni.
Ten temat - chuliganow - to kura znoszaca zlote jaja dla mediow. Studnia bez dna.
A jesli by faktycznie sie udalo uwalic Wisle? Alleluje. To by tylko potwierdzilo ich teze, ze w Wisle byli (sa ?) bandyci. "Zrobilismy szum i prosze!". Gotowa historia juz czeka gdzies napisana brudno.
Obojetne co Wisla teraz zrobi bedzie w nia walone jak w beben. Kolejna teza zawsze sie znajdzie,
|