|
Po co to robi ? W mojej opinii robi to z pobudek czysto osobistych. Jakich ?
1. Chce się wybić i myśli że zostanie tak doceniony jak Wojciech Bojanowski (w odbiorze przez swoje środowisko, społeczeństwo, zdobędzie nagrody przyznawane przez środowisko dziennikarskie).
2. Odreagowuje uraz jaki ma do władz klubu i kibiców (za to co go spotkało po wcześniejszych publikacjach).
3. Dla kasy bo to że pisze, tworzy reportaże to przekłada się na kasę.
4. Możliwe że ma potrzebę spełnienia misji dzięki której będzie zauważony i będzie mógł się z nią identyfikować (czyli taka próżność że coś wielkiego osiągnął).
Możliwe że ktoś przy okazji podrzuca mu tematy, dokumenty i sprytnie nim manipuluje w celu osiągnięcia własnych korzyści.
Ps. Każdy mówi o "tych", że "oni", że "ktoś" niszczy Wisłę. To tak jak z tym potworem z Loch Ness. Wszyscy o nim mówią, ale nikt nie widział. Prawda może być bardziej prozaiczna (czerpanie bieżących korzyści w danej sytuacji a nie jakaś przemyślane działania powiązane ze sobą).
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 25.09.2018 o godz. 09:33.
|