Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9461
Stary 25.09.2018, 09:16
To, że wczoraj nie zebrała się Rada TS nie ma w sumie żadnego znaczenia. To jest typowe ciało doradcze, które nie ma żadnych kompetencji. Jego członkowie nie mają z tytułu zasiadania w nim żadnych profitów więc nie chcą się w tej sytuacji specjalnie "wychylać".
Sytuacja dojrzała do tego, że koniecznym wydaje się.zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Delegatów. Problem w tym, że zgodnie z § 23 statutu TS nie jest to takie proste. Najprostsze jest zwołanie Walnego przez 1/3 członków Zarządu, tylko czy to jest możliwe?
Bo Pani Prezes ewidentnie przyjęła taktykę na przeczekanie. Nie wiem, co nią kieruje ale moim zdaniem nie jest to słuszna taktyka. Gówno wokół Wisły rozlało się już tak szeroko, że samo szybko nie wyschnie, a najpewniej będą jeszcze dolewki.
Jeżeli nie ma nikogo sensownego w miejsce MS to niech podejmą przynajmniej jakiekolwiek ruchy wizerunkowe, bo póki co leżymy i czekamy na kolejne ciosy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując