Wyświetl pojedynczy post
Eberk
Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 25.09.2018, 08:44
Stanowisko trenera jest takie, ze jesli jest mozliwosc wygrywania, to z takim zamiarem bedzie podchodzic druzyna do meczu. Cos w ten desen powiedzial w audycji TSW na pytanie o podejscie Wisly do PP. Biorac pod uwage bezkompromisowosc z jaka staramy sie grac, jestem sklonny w to wierzyc.
Odpowiedz cytując