|
Stanowisko trenera jest takie, ze jesli jest mozliwosc wygrywania, to z takim zamiarem bedzie podchodzic druzyna do meczu. Cos w ten desen powiedzial w audycji TSW na pytanie o podejscie Wisly do PP. Biorac pod uwage bezkompromisowosc z jaka staramy sie grac, jestem sklonny w to wierzyc.
|