|
No akurat Lis to jeden z najlepiej grających nogami bramkarzy jakich mieliśmy w ostatnich latach, więc mocno się kbr wygłupiłeś.
Popełnia inne błędy, wynikające m.in. z braku doświadczenia, ale grać nogami umie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.09.2018 o godz. 08:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|