|
Tak troszkę z innej beczki.
Pytacie co jadczakowi da uwalenie Wisły?
A co Midze daje permanentne od paru lat kopanie dołków pod pozorem dziennikarstwa? "dziennikarstwa..."
Temu Midze, który ma na Wisłę - tu strzelam - ale lekko 60-70 wyjazdów? temu Midze, który był spoko "ziomkiem" z trybun?
Ludzie już tacy są paskudni, a w przypadku wyżej wymienionych stają się w swojej zaciekłości takimi kurviskami szmaciarzami, że pewnie nawet podstawieni pod ścianą nie umieliby wytłumaczyć dlaczego tak się zapalili na niszczenie Wisły.
|