Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
Od: 01.2015
Offline
#
9449
24.09.2018, 21:20
Poza tym mam wrażenie że jemu nie chodzi o tą zorganizowaną przestępczość i szukanie gangsterów tylko poprostu o uwalenie tego klubu...
Qadou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qadou
Znajdź inne posty napisane przez Qadou