Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9436
Stary 24.09.2018, 16:33
Podobnie jak kilka innych osób, uważam że z wizerunkowego punktu widzenia p. Sarapata MUSI się oddac do dyspozycji rady nadzorczej.

Zreszta sama Sarapata choć jest mocna psychicznie to prędzej czy później już sama nie wytrzyma. Przypuszczam że obecnie nie ma ona życia prywatnego i ma ochotę rzucić wszystko "w cholerę".

Jeśli LV Bet przesyła pisemnie takie a nie inne groźby, zamiast zadzwonić do Sarapaty i wyjaśnić to sobie na spotkaniu to jest już bardzo źle.

Prezes Wisły Kraków S.A. nie może byc tak mocno połączony ze strukturami TS Wisły jak teraz Sarapata, bo siła rzeczy wszystko złe co się dzieje w okol "obu" klubów jest przypisane do jednego podmiotu. Będzie prezes spoza TSu to i skoncza się pytania o silke Miśka itd.

Wizerunkowo piłkarska Wisła tego potrzebuje jak tlenu.
Odpowiedz cytując