|
Myślę, że kto jak kto ale on sam najbardziej jest świadomy swoich wad. Obowiązkiem zresztą powinno być ogladanie powtórek swoich meczów i ocena każdej sytuacji.
Nie chodzi mi o wybaczanie wszystkiego, ale o wytykanie kazdego błędu. Bramkarz w odróżnieniu od piłkarza z pola nie moze sobie pozwolić na 10 strat w meczu ktore ujda w tłumie. Natomiast naprawdę mając w pamięci wiele występów Buchalika, Miśka, nawet Pareiki, Pawelka czy Majdana można wskazac dziesiątki ich błędów które nie powinny sie zdarzyc tak "doswiadczonym" zawodnikom.
|