Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 24.09.2018, 16:19
Myślę, że kto jak kto ale on sam najbardziej jest świadomy swoich wad. Obowiązkiem zresztą powinno być ogladanie powtórek swoich meczów i ocena każdej sytuacji.

Nie chodzi mi o wybaczanie wszystkiego, ale o wytykanie kazdego błędu. Bramkarz w odróżnieniu od piłkarza z pola nie moze sobie pozwolić na 10 strat w meczu ktore ujda w tłumie. Natomiast naprawdę mając w pamięci wiele występów Buchalika, Miśka, nawet Pareiki, Pawelka czy Majdana można wskazac dziesiątki ich błędów które nie powinny sie zdarzyc tak "doswiadczonym" zawodnikom.
Odpowiedz cytując