MB1906 napisał(a):

|
Ja nie wiem, ale podobno nie ma nawet kolejnego terminu.
|
Co tylko potwierdza moje przypuszczenia. Teraz po stronie Zarządu jest piłka. Zapewne zostało ustalone że Rada się nie zbiera (i nie przedstawia żadnych rekomendacji) a Zarząd sam podejmie odpowiednie kroki. Tak żeby nie robić dodatkowego szumu i wojny w klubie. Dziennikarzyny liczyły na krew a tu okaże się że pewne sprawy zostały załatwione po cichu we własnym gronie.
Oczywiście to tylko moje przypuszczenia.