Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9434
Stary 24.09.2018, 15:38
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem, ale podobno nie ma nawet kolejnego terminu.
Co tylko potwierdza moje przypuszczenia. Teraz po stronie Zarządu jest piłka. Zapewne zostało ustalone że Rada się nie zbiera (i nie przedstawia żadnych rekomendacji) a Zarząd sam podejmie odpowiednie kroki. Tak żeby nie robić dodatkowego szumu i wojny w klubie. Dziennikarzyny liczyły na krew a tu okaże się że pewne sprawy zostały załatwione po cichu we własnym gronie.

Oczywiście to tylko moje przypuszczenia.
Odpowiedz cytując