@kbr
Cytat:
|
Widać było, że nasi obrońcy tez tak czują i jak ognia unikali podawania piłki do niego, często szukali karkołomnych rozwiązań byle nie wycofać piłki do Lisa
|
Nie odniosłem takiego wrażenia w trakcie meczu, jesteś w stanie podać przykład takiego ewidetnego zachowania?
Poza tym, w takich warunkach podawanie do bramkarza jest obarczone dużym ryzykiem ..
Ja w Niego wierzę, bo to w tej chwili jeden z NASZYCH zawodników rokujących nadzieję. Na w pełni ukształtowanych i lepszych nas zwyczajnie w tej chwili nie stać.
Dla przypomnienia, był u nas kiedyś taki piłkarz o imieniu Maciej, który chyba z rok czasu nie mógł się u nas odnaleźć, ale jak już zażarło to o Żurawskim mówiła cała Polska
