|
Jest w sumie dość proste wyjście z sytuacji.
Marzena Sarapata powinna się podać do dymisji z zastrzeżeniem, że robi to tymczasowo dla dobra wizerunku Wisły i będzie z powrotem ubiegać się o to stanowisku po zakończeniu procesu wytoczonego TVN-owi/Szymonowi Jadczakowi.
Natomiast Towarzystwo Sportowe powinno wybrać nowego prezesa niezwiązanego z Trenuj Sporty Walki, Wisła Sharks czy SKWK i wyraźnie zakomunikować jaki był udział poszczególnych sekcji w głosowaniu, tak by nie było zarzutów, że "kibole" przejęli władzę.
Takie rozwiązanie byłoby dla nas najlepsze wizerunkowo z każdej strony. Myślę, że jako kibice moglibyśmy wspólnie wystosować list otwarty z powyższymi żądaniami.
|