Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9425
Stary 23.09.2018, 21:02
lucker napisał(a):Wyświetl post
Pytanie czy za redaktorem Jadczakiem ktoś nie stoi. Czy on sam, byłby zdolny zdobyć tyle informacji.
Piszecie, że sprawa w sądzie będzie się ciągnąć latami. Zgoda. Ale, czy wizerunkowo nie byłby to dobry krok Wisły? Pójdzie w świat informacja, że klub pozwał Jadczaka, TVN do sądu, a więc uważa się za niewinny i oszkalowany. Oczywiście oprócz tego trzeba podejmować inne działania, aby zminimalizować skutki tego artykułu. Nie wiem ,czy podam dobry przykład, ale podobna sytuacja jest obecnie z Szlachetną Paczką. Temat medialny, bo atakujemy księdza, a on nie ma jak się bronić. Tylko tam sprawa jest prostsza, bo on zrezygnował z funkcji i fundacja powinna mieć spokój, w Wiśle jest atakowany cały zarząd. Może warto z dymisjami zaczekać przynajmniej parę dni żeby zobaczyć, czy w przypadku księdza Stryczka dymisja zakończy/ załagodzi temat czy też nie i na tej podstawie analizować sens ewentualnej dymisji prezes Sarapaty / zarządu?
Duża część "informacji Jadczaka" była publikowana w latach 2014/2015 przez Dziennik Polski, Newsweek, GW. Newsweeka przedrukował Eurosport (wtedy na Onecie). Co więcej Jadczak ocenzurował historię wprowadzenia Miśka do Wisły.
To co jest nowego to zeznania/teksty "skruszonych kiboli". Ale to mógł zdobyć z prokuratury.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując