Dariook napisał(a):

Ty to jakis czlowiek orkiestra jestes...od wszystkiego widze. Budzety, Stowarzyszenia, Sprawozdania finansowe, umowy i kontrakty z zawodnikami ...a teraz jeszcze ochrona dobr osobistych
|
Dziękuję za wyrazy uznania, choć ze względu na wrodzoną skromność proszę o ich zaniechanie na przyszłość. Wolę dyskusję merytoryczną, ale nie przejmuj się - kiedyś na pewno trafi się jakiś temat, w którym będziesz mógł mnie czymś zagiąć, do da Vinci naprawdę mi daleko.